سبد خرید
۰ تومان
آشنایی با برند صبا باطری

آیا صبا باتری برند خوبی است؟

صبا باتری یکی از نام آشنا ترین برندهای خودرو در ایران است. ممکن است برای اکثر ما پیش بیاید که که نقاط ضعف و قوت این باتری چیست؟ در این مقاله قصد داری ضمن آشنایی با ویژگی های این باتری تولید داخل، بفهمیم آیا صبا باتری برند خوبی است؟ یا خیر. این مقاله چکیده تجربیات رانندگان مختلف و کارشناسان این رشته است و ممکن است شما در فصول و زمان های مختلفی تجربیات دیگری نیز باز استفاده از این باتری بدست آورده باشید. اگر می خواهید درباره خرید انواع محصولات صبا باتری بدانید حتما با ما همراه باشید.

 آیا صبا باتری برند خوبی است؟ یا خیر

در این قسمت قصد داریم برتری های این باتری داخلی را باهم مرور کنیم تا بدانید خرید محصولات این برند برایتان مفید است یا خیر.

 • اعتبار:
  صبا باتری یکی از معروف ترین و قدیمی ترین برندهای باتری در ایران است. این کمپانی از سال های دور و از زمانی که پیکان روی بورس بود. در زمینه تولید باطری ماشین فعال بود. در کل یک مجموعه شناخته شده و قابل اعتماد در زمینه تولید باطری ماشین محسوب می شود.

  اعتبار بالای باتری صبا
  صبا باتری از قدیمی ترین برندهای باتری ایران است
 • مجرب بودن:
  کارخانه و برند باتری صبا تجربه بسیار بالایی در تولید انواع باتری ماشین مانن اسیدی و خشک دارد. همین امر باعث می شود با خیالی راحت تر خرید خود را انجام دهید. این یکی از مهم ترین ویژگی این باتری است. با ادامه مقاله آیا صبا باتری برند خوبی است؟ همراه ما باشید.
 • صادرات باطری ماشین:
  یکی از مهم ترین ویژگی های صبا باتری صادرات محصولات این برند به خارج از کشور است. همین امر موجب می شود خیالتان از کیفیت و طول عمر باتری راحت تر باشد. زیرا اکثر صدار کنندگان در تولیدات خود وسواس و دقت زیادی به خرج می دهند. کیفیت یکی از مهم ترین فاکتور ها در خرید باتری و همچنین اینکه بدانیم آیا صبا باتری برند خوبی است؟ محسوب می شود.
 • گارانتی صبا باتری:
  تمامی محصولات صبا باتری دارای گارانتی دوازده ماه است. اکثر تولید کنندگان باتری در داخل ایران همچنین گارانتی را برایتان در نظر میگیرند. گفتنی است باتری های وارداتی مانند باطری ماشین کره ای دارای گارانتی شش ماه هستند که همین امر ثابت میکند آیا صبا باتری برند خوبی است؟ یا خیر.

  گارانتی باتری صبا
  صبا باتری دارای گارانتی ۱۲ ماهه است
 • خدمات پس از روش صبا باتری:
  برند صبا باتری با داشتن نمایندگی در سراسر ایران می تواند خدمات پس از فروش را بصورت دقیق و منظم انجام دهد. اکثر برندهای داخلی دارای خدمات پس از فروش هستند که صبا باتری از این قاعده مستثنی نیست. گفتنی است که برندهای باتری خارجی مانند کره ای در ایران دارای خدمات پس از فروش نیست. هم امر می تواند ما متقاعد کند که ایا آیا صبا باتری برند خوبی است؟ یا خیر.
 • آمپراژ های گوناگون:
  باتری های صبا با آمپراژهای گوناگون تولید و توزیع می شوند.باتری ها این برند از ۵۵ آمپر تا به بالا تولید می شوند. یکی از مزیت های این برند همین تنوع آمپراژ است.
 • قیمت و هزینه:
  صبا باتری خیلی هزینه سنگینی روی دست شما نمی گذارد. قیمت های محصولات برند صبا باتری پایین و مقرون به صرفه است.

  باتوجه به قیمت آیا صبا باتری برند خوبی است؟
  قیمت محصولات صبا باتری مناسب و کم است

نتیجه گیری آیا صبا باتری برند خوبی است؟

در این مقاله سعی کردیم شما را با ویژگی های برند صبا باتری آشنا کنیم و بفهمیم آیا صبا باتری برند خوبی است؟ یا خیر. با توجه به مزیت هایی مانند قیمت، گارانتی، تنوع آمپراژ و خدمات پس از فروش میتوان گفت که صبا باتری برند خوبی است و میتوانید با هزینه کم باتری خوبی خریداری کنید.

سوالات متداول آیا صبا باتری برند خوبی است؟

 1. ویژگی های صبا باتری چیست؟
  قیمت مناسب، گارانتی و خدمات پس از فروش ویژگی های این برند است
 2. باتری های صبا از چه آمپراژی شروع می شود؟
  این برند از ۵۵ آمپراژ باتری دارد تا بالاترین حد ممکن
 3. باتری های صبا باتری چند ماه گارانتی دارند؟
  محصولات صبا باتری دارای گارانتی ۱۲ تا ۱۸ ماهه هستند

پاسخ دهید

باتری ماشین ایراندوست