سبد خرید
۰ تومان
قیمت باتری ویگور 74 آمپر

قیمت باتری ویگور ۷۴ آمپر

بهتر است بدانید برای تمامی خودروهایی که باتری آنها ۶۶ آمپر می باشد باتری ۷۴ نیز نصب کنید دراین مقاله قصد داریم شما را به طور با قیمت باتری ویگور ۷۴ آمپر آشنا کنیم. همچنین می توانید مقاله قیمت باطری ماشین را مطالعه کنید تا با لیست قیمت انواع باطری ماشین آشنا شوید.

اطلاعاتی درباره باتری ویگور ۷۴ آمپر

اگر تصمیم دارید باتری با ذخیره برق بالا و طول عمر زیادی داشته باشید که بتوانید در فصل های تابستان و زمستان با قدرت استارات بزنید و طول عمر بیشتری از باتری خود دریافت کنید توصیه میکنیم که به جای باتری ۶۶ از باتری ۷۴ آمپر استفاده کنید. نکته ای که قابل توجه می باشد آن است که با افزایش ذخیره برق هیچ گونه آسیبی به سیم کشی داخلی یا کامپیوتر خودرو وارد نمیکند. که این امر هم باعث می شود سیستم برق خوردو دیرتر خراب شود. این نوع باتری دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض با کارت گارانتی می باشد.

لازم است بدانید باتری  ویگور ۷۴ آمپر مناسب خودرویی شامل ۴۰۵ – ال ۹۰- پارس – دنا – انواع سمند و مگان مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که قابل توجه می باشد آن است که اگر تصمیم دارید باتری با ذخیره بالا داشته باشید تا در سیستم صوتی خود به خود مشکل نخورید و در طی روز چندین بار استارت میزند توصیه می کنیم باتری ۷۴ آمپر را خریداری کنید.

اعلائم باتری خراب

میدانیم که باتری خودرو مانند یک عمل می کند. لذا باید سلامت بودن باتری برای ما مهم باشد. اعلام و نشانه باتری خراب در زیر ذکر شده است.

 1.  خودرو استارات نمیخورد و روشن نمی شود.
 2. عمر مفید باتری ۲ سال یا حدو ۴۰۰۰۰ کیلومتر گذاشته باشد.
 3. صدای استارت خودرو تغییر کرده است و نوعی با خودرو به سختی روشن می شود.
 4.  برق پشت آمپر نمایش داده می شود اما خودرو روشن نمی شود.
 5. درب خودرو با ریموت باز نمی شود یا اینکه سیستم صوتی کار نمیکند.
 6. ممکن است شکل ظاهری باتری تغییر کنند به طور مثال باتری باد کند.

شاید فکر کنید اگر عوامل بالا برای باتری اتفاق بیفتد عمر باطری شما طولانی می شود ولی افزایش عمر باتری ماشین یک سری نکات دارد که اگر می خواهید بدانید کلیک کنید و با ما همراه باشید.

اعلائم باتری خراب
اعلائم و نشانه های باتری خراب

ویژگی ها و مزایای باتری ویگور ۷۴ آمپر

این محصول به دلیل با کیفیت بودن، نظر مشتریان را به خود جلب کرده است. که ویژگی این محصول در زیر ذکر شده است.

 •  استفاده از مواد پلی پروپلین در جعبه های باتری که سبب میشود در اثر هر گونه ضربه و تغییر شکل، فشار و دما مقاومت بالایی داشته باشد.
 • قدرت استارت بالا
 • طول عمر بالا
 • حمل و نصب آسان باتری با استفاده از دسته های محکمی که قرار داده است
 • استفاده از قرص شعله پوش جهت جلو گیری از هرگونه احتراق
 • دارای استاندارد ایران و دیگر استاندارد های کیفی لازم

نحوه ارائه گارانتی باتری ویگور

برای رعایت حقوق مصرف کنندگان محصولات باتری ایران دوست ارائه خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود قرار داده است. کلیه محصولات باتری ایران دوست دارای گارانتی مشخص شده بر اساس سایز باتری بوده و این تاریخ به یکی از روش های زیر قابل انجام است.

 1. استعلام از سایت محصولات باتری ایران دوست و استفاده از منوی بررسی اعتبار گارانتی
 2. در صورت عدم دسترسی به اینترنت میتوانید از طریق ارسال شماره بار کد به سمانه پایان تاریخ گارانتی را دریافت کنید.
  مواردی شامل گارانتی نمی شود زیر زیر بیان شده است.
 3. شکستکی جلد یا درب باتری
 4. آتش گرفتگی به دلیل وجود نقص در سیستم خودرو
 5. آسیب دیدگی، خراش و یا ذوب شدگی قطب های باتری به هر دلیل
 6. افزودن اسید و یا الکترولیت غیر استاندارد یا بیش از حد مجاز مشخص شده

قیمت باتری ویگور ۷۴ آمپر

این محصول ایرانی با کیفیت ایرانی میتوانید تنها با۷۴۶,۰۰۰ میتوانید خریداری کنید. هم این محصول را میتوانید به دو روش سفارش دهید. روش اول برای ثبت سفارش باتری ۷۴ آمپر به صورت تلفنی یا اینکه برای ثبت سفارس این محصول به صورت اینترنتی به وب سایت باتری ایران دوست مراجعه کنید.

قیمت باتری ویگور 74 آمپر
قیمت باتری اتومبیل ویگور ۷۴ آمپر

چگونه تاریخ انقضای باتری ماشین را تشخیص دهیم؟

معمولا بر روی همه باتری ها کدی که مربوط به تاریخ انقضای باتری ماشین و تاریخ تولید باتری ماشین از سوی تولید کننده ثبت شده است. باید بدانید که کد مربوطه به تاریخ انقضای باتری ماشین بر رروی باتری یا بدنه باتری حک می شود. این کد ها شامل یک رشته از حروف و اعداد می باشد ولی در واقع به اطلاعاتی که شما نیاز دارید. تنها با چک کردن حروف های اولیه بدست می آید. نکته ای که حائز اهمیت می باشد آن است که میتوانید به صورت اینترنتی خریداری کنید با مراجعه ابه وب سایت باتری ایراندوست میتوانید به طور آنلاین سفارش بدید.

نتیجه گیری درباره قیمت باتری ویگور ۷۴ آمپر

با توجه نکاتی که در مقاله ذکر شده است میتوانیم این باتری را به دو روش خریداری کنیم روش اول سفارش به صورت تلفنی و روش دوم سفارش اینترنتی می باشد. لازم است بدانید این محصول با بهترین کیفیت تولید و عرصه می گردد.

سوالات متداول درباره قیمت باتری ویگور ۷۴ آمپر

 1. چگونه متوجه خرابی باتری خودرو خود شویم؟
  علائم زیادی وجود دارد که نشان دهنده معیوبی باتری باشد مانند استارت نخوردن خودرو،تغییر در صدای استارت خودرو و… میتوان علائم خرابی باتری خودرو باشد.
 2. چگونه میتوانیم باتری ویگور ۷۴ آمپر را خریداری کنیم؟
  به دو روش میتوانیم این محصول خریداری کنیم روش اول سفارش اینترنتی و روش دوم تماس تلفنی با شرکت باتری ایران دوست را خریداری کنیم.
 3. مزیت باتری ویگور ۷۴ آمپر چیست؟
  یکی از مزیت های مهم این باتری، قدرت استارت بالا، طول عمر بالا و حمل و نصب آسان آن می باشد.

پاسخ دهید

باتری ماشین ایراندوست