سبد خرید
۰ تومان
انواع محصولات باتری

خرید انواع محصولات صبا باتری

صبا باتری یکی از شرکت باتری سازی نیرو، سال های بسیاری است که در ایران یکی از مشهور ترین، بزرگ ترین و پر طرفدار ترین تولید کنندگان بین المللی است ما میخواهیم در این شما را با خرید انواع محصولات صبا باتری آشنا کنیم.

شناخت بیشتر صبا باتری

صبا باتری دستگاه های قدیمی را با دستگاه های مدرن و به روز دنیا جایگزین کرده و توانسته کیفیت محصولاتش را چند برابر کند. که این محصولات با کیفیت را در اختیار هموطنان و حتی مشتریان خارجی خود قرار داده است. هم چنین می دانید که باتری خودرو توسط دینام خودرو شارژ می شود و به چراغ های داخل و بیرون خودرو و وسایل  الکترونیکی دیگر خودرو برق می رساند. نکته مهم که حائز اهمیت است که باتری خودرو در صورت کارکردن نامناسب، دینام ممکن است خراب شود.

انواع مختلف باتری

باتری ها انواع مختلفی دارند، مانند:

 • باتری سربی اسیدی
 • باتری اتمی

باتری های سربی اسیدی نیاز به مراقبت و سرکشی مرتب دارند اما باتری های اتمی احتیاجی به سرکشی ندارند در صورتی خراب می شوند که شارژ باتری به طور کامل تخلیه شود. یا اینکه صفحات آن معیوب شده باشد. معمولا ظرفیت باتری خودرو های سواری ۱۲ ولت است و میانگین طول عمر باطری ماشین ۲ سال می باشد.

خرید انواع محصولات صبا باتری
ویژگی های مهم صبا باتری

نحوه نگهداری باتری صبا

توجه داشته باشید که عوامل زیادی بر خرابی باتری میتوانید اثر بگذارد. هم چنین نحوه نگهداری باتری توسط مالک خودرو در طول باتری بسیار موثر است. باتری ها کمی پیچیده هستند با توجه به اینکه باتری ها انواع زیادی دارند به همین دلیل نحوه نگهداری آن ها نیز متفاوت است. معمولا بیشتر باتری ها داری ضمانت نامه هستند. در صورت خرابی باتری اگر باتری خودرو شما ضمانت داشته باشد و شامل گارانتی شود می توانید آن را با خرید انواع محصولات صبا باتری تعویض کنید. ۵ روش نگهداری باتری را در زیر برایتان آورده ایم:

 1. اگر چند روز متوالی نمی خواهید از خودرو استفاده کنید باطری خودرو را از مدار خارج کنید.
 2. روشن شدن چراغ چک به معنای اخطار از علائم خرابی دینام می باشد که باید تعمیر شود.
 3. باتری های اتمی باتری های هستند که طول عمر بیشتری دارند و حتی می توان این باتری ها را تعمیر کرد و طرفداران زیادی دارد
 4. صبا باتری برای آب و هوای گرم مناسب تر است
 5. اگر استارت خودروی شما خراب می باشد یا موتور خودرو تنظیم نیست به صورت پی در پی و طولانی استارت نزنید.
چند نگه برای سلامتی بهتر باتری
نکات اساسی و مهم برای افزایش طول عمر باتری خودرو

نحوه استفاده از گارانتی محصولات صبا باتری

برای اینکه بتوانید از گارانتی محصولات صبا باتری بهره مند شوید حتما باید کارت گارانتی مهر شده به همراه خود داشته باشید که باید حتما به نمایندگی این کارخانه مراجعه کنید تا خدمات رایگان در اختیارتان قرار داده شود.

توجه داشته باشید که شماره سریال روی بدنه محصول تقلبی نباشد. در صورتی که این شماره سریال تقلبی باشد نمایندگی هیچ مسئولیتی برای انجام خدمات پس از فروش ندارند. کارخانه صبا باتری برای خرید انواع محصولات صبا باتری خود گارانتی های ۹ و ۱۲ ماه قرار داده است.

صبا باتری هم چنین برای خرید انواع محصولات صبا باتری سایتی را برای پشتیبانی ۲۴ به مشتریانش قرار داده است و با این عمل رضایت مشتری خود را جلب کرده است. و نمایندگی صبا باتری برای راحتی مشتریانش، کارشناسان مجربی را قرار داده است. تا بتواند در همه ساعت در شبانه روز برای بروز مشکل هنگام شب بتوانند مشتریانش را راهنمایی کند.

کارخانه صبا باتری دارای بیش از ۳۰۰ نمایندگی در سطح کشور می باشد. که مشاوره رایگان در اختیار مشتریانش قرار می دهد تا بتوانند با آگاهی و دانش بیشتر نسبت به محصول تصمیم بگیرند.

فروش اینترنتی صبا باطری

شرکت صبا باتری توانسته فروش اینترنتی را هم فراهم کند. با فراگیر شدن روز افزون خرید های آنلاین یا اینترنتی در خدمات شبانه روزی و تعویض رایگان باتری های شرط صبا در محل به ارائه خدمات بپردازد. ما میتوانیم به صورت آنلاین برای خرید انواع محصولات صبا باتری خود را انجام دهیم.

می توان گفت تمام محصولات این شرکت توسط امداد آنتایم با توجه به اهمیت تاریخ باطری و تاثیر مستقیم آن بر عمر این قطعه مهم در خودرو دارای تاریخ تولید جدید بوده و به صورت استاندارد کار خانه های سازنده با قیمت مناسب جایگزین باطری فرسوده شما خواهند شد. صبا باتری در دنیا برند های مختلفی تولید می کند. از جمله برندها میتوان به واریان، سهند، نیوآرمو، آرمو، نانو نیرو، زاگراس و… اشاره کرد.

فروش اینترنتی شرکت صبا باتری
فروش آنلاین صبا باتری

ارسال و نصب رایگان باتری صبا

همواره برای آسایش و رفاه حال مشتریان ارسال و نصب رایگان را فراهم کرده ایم. در صورت خرید حضوری محصولات صباباتری در محل فروشگاه همکاران ما بلافاصله و در زمان بسیار کوتاهی باتری شما را تعویض خواهند کرد اما برای خرید غیر حضوری که به صورت خرید اینترنتی می باشد. ارسال و نصب برای شما رایگان خواهد بود.

نتیجه گیری درباره خرید انواع محصولات صبا باتری

در این مقاله با انواع زیادی از محصولات صبا باتری آشنا دهیم هم چنان این محصول دارای امکانات زیادی می باشد که این امکانات شامل ضمانت و گارانتی محصول می باشد. هم چنین نکاتی را برای نگهداری بهتر باتری ارشاه کردیم.

سوالات متداول برای خرید انواع محصولات صبا باتری

 1. استفاده از باتری اتمی بهتر است یا آبی؟
  استفاده از باتری اتمی یا خشک بهتر است زیرا طول عمر آن نسبت به آبی بیشتر است و قابل تعمیر می باشد.
 2. چه نکاتی را رعایت کنیم که باتری خودرو دیرتر خراب شود؟
  اگر از خودرو خود چند روزی استفاده ندارید باتری خودرو را از مدار خارج کنید. اگر استارت خودرو شما خراب است به صورت پی در پی استارت نزنید.
 3.  آیا جایگزین کردن باتری ماشین کار سختی است؟
  از آن جایی که باطری خودرو سنگین می باشد ولی عمل جایگزینی آن بسیار ساده است. ابتدا کابل های مثبت و منفی از باتری قدیمی قطع می کنید سپس گیره هایی که باتری را روی سینی خود نگه می دارند را برای برداشتن شل کنید و بعد از آن باتری جدید روی سینی قرار می گیرد.

پاسخ دهید

باتری ماشین ایراندوست