سبد خرید
۰ تومان
بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی

لیست بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی در سال ۱۴۰۰

با سلام. با مطلبی دیگر در خدمت شما هستیم. در این بحث می خواهیم بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی را به شما معرفی کنیم. پس اگر می خواهید با بهترین باتری های ماشین آشنا شوید تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

لیست بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی در سال 1400
باتری اوربیتال وان سپاهان

بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی کدامند؟

شما می توانید در زیر لیست این تولید کنندگان محبوب و مطرح را مشاهده کنید.

می توان گفت که بهترین تولید کنندگان باتری عبارتند از:

 • صبا باتری
 • سپاهان باتری
 • برنا باتری
 • پاسارگاد صنعت باتری
 • آذر باتری

در زیر در مورد هر کدام از این تولید کنندگان صحبت کرده و ویژگی و مزایای محصولات آنها را به شما خواهیم گفت.

صبا باتری

زمانی که صحبت از باتری ماشین به میان می آید همه تنها یک برند به ذهن شان خطور می کند، آن هم صبا باتری است.می توان گفت که این تولید کننده در رتبه ی اول از بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی قرار دارد.  می توان گفت که محصولات این شرکت از همان ابتدا از نظر کیفیت و قیمت آنچنان خوب و ایده آل بوده اند که تا کنون هیچ رقیبی پیدا نکرده است.

صبا باتری اولین تولید کننده ی باتری خودرو در ایران می باشد. همچنین یکی از بزرگترین شرکت های سازنده ی این محصول در خاور میانه است. ۴۰ سال قدمت دارد. هم اکنون باتری های تولید شده توسط این شرکت بدون نیاز به نگه داری هستند. کارخانه ی صبا در سال نزدیک به ۴ میلیون عدد باتری تولید می کند.

برند های ارائه شده توسط کارخانه ی صبا شامل:

 1. باتری ورسک
 2. باتری واریان
 3. باتری اسپیدر
 4. باطری پردیس و یوشو
 5. برند رویان
 6. برند سولان
 7. برند هایتک

هستند. همانطور که می بینید شما برای خرید باتری از کارخانه ی صبا دست تان کاملا باز است و می توانید هر برندی را که بخواهید از این کارخانه تحویل بگیرید. با دومین تولید کننده از بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی در زیر آشنا شوید.

سپاهان باتری

در رتبه ی دوم تولید کنندگان برتر باتری ماشین سپاهان باتری قرار دارد. نام قدیم این کارخانه توان باتری بود که با گذشت زمان تغییر نام پیدا کرد. سپاهان باتری در استان اصفهان قرار دارد و در محصولات آن بسیار مورد توجه همگان قرار دارد. تولید بهترین مارک باتری اتمی یکی از دستاورد های این کارخانه است.

در حقیقت کارخانه ی سپاهان فعالیت خود را با وارد کردن صفحات و مواد اولیه از خارج از کشور آغاز کرد. سپس خود کارگاه صفحه سازی تاسیس کرد. در نهایت در سال ۱۳۸۴ کارگاه مونتاژ باتری سپاهان به یک تولید کننده ی بزرگ باطری ماشین یعنی سپاهان باتری تبدیل گشت. تاریخ خود کفایی این کارخانه یعنی سال ۱۳۸۶ را می توان نقطه ی اوج سپاهان باتری دانست.

شرکت سپاهان باتری یکی از پنج بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی است و در حال حاضر مجموعه ای از باتری های سبک و سنگین از آمپر های ۳۵ تا ۲۰۰ را تولید می کند. این تولید کننده همچنین در پروژه ی مشترک ایران خودرو، سایپا و رنو، باتری های مناسب برای ماشین های تندر ۹۰ را تامین می نماید. علاوه بر همه ی این ها سپاهان باتری با همکاری شرکت سوزوکی ژاپن در سال ۱۳۹۵ شروع به تولید باتری های مدل جدید برای خودرو ها کردند.

برند هایی که سپاهان باتری ارائه می دهد عبارتند از:

 1. باتری ماشین اوربیتال وان
 2. باتری اوربیتال وان سیلور پلاس
 3. باتری اوربیتال وان گلد
 4. باطری سوزوکی
 5. باطری سبیک
 6. باتری بارکاس
 7. باتری اتمیک

این برند ها و انواع دیگر همه و همه از تولیدات کارخانه ی سپاهان یکی از بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی به شمار می آیند.

سپاهان باتری
سپاهان باتری

برنا باتری

به عنوان سومین از بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی می توان از برنا باتری نام برد. برنا باتری یکی از تولید کنندگان با کیفیت باتری ایرانی است که مانند سپاهان باتری این کارخانه در اصفهان قرار دارد. این شرکت در سال ۶۹ تاسیس شد و در آن سالها تنها رقیب سپاهان به شمار می آمد. در نهایت این شرکت در سال ۷۳ به بهره برداری رسید.

با افزایش تقاضا برای باتری ماشین در کشور، این شرکت تلاش کرد که به صورت مستمر و پیوسته باتری های با کیفیت و مناسب تولید کند. باتری های این شرکت به حدی خوب بودند که توانستند جواب گوی درصد زیادی از نیاز های داخل کشور باشند. از افتخارات این شرکت می توان به دریافت گواهینامه ی استاندارد ملی ایران در زمینه ی باتری خودرو اشاره کرد.

در نظر داشته باشید که هم اکنون برنا باتری با یکی از شرکت های ماشین سازی به عنوان تامین کننده ی باتری همکاری می کند.

برنا باتری یکی از پنج بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی است و  باتری خودرو با برند های زیر را عرضه می کند. از جمله:

 1. برنا
 2. ولف
 3. سحر
 4. صدف
 5. گلدن سیلد
 6. زمان
 7. اترک
 8. پرستیژ پاور
 9. زیتکس
 10. تورنادو
 11. اکتیو
 12. وایت آرشن

در ادامه ی بحث بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی شما را با چهارمین کارخانه ی تولید کننده ی باتری ماشین آشنا خواهیم کرد.

پاسارگاد صنعت باتری

این شرکت کار خود را با تولید کردن نزدیک به یک میلیون باتری ماشین در سال شروع کرد. این کارخانه در شهرک صنعتی گرمسار در استان سمنان قرار دارد. فعالیت این شرکت از سال ۹۰ آغاز شد. پاسارگاد صنعت در این سال شروع به تولید باتری خودرو با برند شاهین کرد.

برند های ارائه شده توسط پاسارگاد صنعت عبارتند از:

 1. شاهین
 2. هندل
 3. پروتون
 4. دنیز
 5. عقاب
 6. لیدر
 7. تایگون
 8. باطریکس
 9. کینگ پاور

در زیر می توانید با آخرین تولید کننده از بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی آشنا شوید.

آذر باتری

شرکت آذر باتری در ارومیه است. در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد. این شرکت باتری شرکت های خودرو سازی ماموت، ایران خودرو و سایپا را تامین می کند. آذر باتری در شهر های تهران و ارومیه نمایندگی دارد. به پنج کشور خارجی صادرات باتری انجام می دهد. شعار آذر باتری کیفیت، نو آوری و خدمات پس از فروش است.

کارخانه ی آذر باتری برند های زیر را ارائه می کند.

 1. ویگور
 2. سولیفان
 3. زئوس
 4. الوند
 5. روشن
 6. ماموت
 7. آپادانا
آذر باتری
آذر باتری

در نهایت

این را بدانید که اگر از هر کدام از این تولید کنندگان، بسته به نیاز تان، باتری مورد نظر خود را سفارش دهید، می توانید این اطمینان را داشته باشید که با کیفیت ترین محصول را خریده اید. زیرا این تولید کنندگان پنج مورد از بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی به شمار می آیند.

سوالات متداول بهترین تولید کنندگان باتری ایرانی
 1. بهترین و معتبر ترین تولید کننده ی باتری در ایران کدام است؟
  صبا باتری را می توان بهترین، معتبر ترین و معروف ترین کارخانه ی تولید کننده ی باتری خودرو های سبک و سنگین دانست. این تولید کننده به حدی محبوب است که توانسته از سایر تولید کنندگان در عرصه ی تولید و فروش باتری پیشی بگیرد.
 2. سپاهان باتری کدام برند های باتری ماشین را عرضه می کند؟
  باتری ماشین اوربیتال وان، باتری اوربیتال وان سیلور پلاس، باتری اوربیتال وان گلد، باطری سوزوکی، باطری سبیک، باتری بارکاس، باتری اتمیک انواع باتری های ارائه شده توسط کارخانه ی سپاهان باتری هستند.
 3. آذر باتری در چه شهر هایی نمایندگی دارد؟
  کارخانه ی آذر باتری در شهر های تهران و ارومیه نمایندگی دارد و هفت برند مطرح و با کیفیت باتری خودرو را عرضه می کند.

پاسخ دهید